Secretariaat en algemeen contactadres

 

De Kistemaker 12
1852 GW  Heiloo
E stone@steenuil.nl
T (072) 533 9511 (bij voorkeur na 20.00 uur)

Hier kunt u terecht met algemene vragen over bescherming en onderzoek, en informatie over STONE.

 

↑ Terug naar index

Uw aanspreekpunt in de regio

Voor regionaal gerichte vragen en onderwerpen kunt u contact opnemen met de STONE-regiocontactpersoon (RC) bij u in de buurt. Daartoe heeft STONE Nederland opgedeeld in 15 regio's. Zie het overzicht.

Regionaal getinte onderwerpen zijn bijvoorbeeld meldingen van waargenomen steenuilen, vragen over de plaatsing van nestkasten e.d.

De RC heeft kennis van de regio en kan zonodig de vragen doorspelen aan een lokale werkgroep of aan een ter zake deskundige binnen de regio.

Regio 1 (Friesland)

George Meijners
Eggerland 4
8336 KV Baars
T (0521) 589 575 of (06) 53 15 89 56
E eggerland@zonnet.nl

 

Regio 2 (Groningen)

Jan van ‘t Hoff
Stadsweg 65
9918 PL Garrelsweer
T (privé) (0596) 571 832
T (werk) (050) 316 4851
E j.vant.hoff@gmail.com

 

Regio 3 (Drenthe)

Erwin Bruulsema
Paalakkers 13
7981 DN Diever
T (0521) 852 233
E erwinbruulsema@hotmail.com

 

Regio 4 (West- Overijssel)

Jan van Dijk 
Mgr. Nolenslaan 19 
8014 AS Zwolle
T (038) 465 7050 of (06) 22 49 46 81 
E jwhvdijk@wxs.nl of info@avifaunazwolle.nl

 

Regio 5 (Twente)

Friso Koop
Kalheupinklaan 36
7573 CV Oldenzaal
T (06) 21 88 25 34
E frisokoop@caiway.nl 


Regio 6 (Noord-Holland)

Ellen de Bruin
Vecht en Gein 3
1393 PX Nigtevecht
T (0294) 257 650
E ellen.de.bruin@hotmail.com

 

Regio 7 (Utrecht)

Marc van Leeuwen
Frambozengaarde 1
3992 KC Houten
T (030) 280 1153 of (06) 22 24 77 78 (in urgente gevallen)
E Eco-line@hetnet.nl

 

Regio 8 (Achterhoek-Liemers)

Bert Kwakkel
Steverinkstraat 54
7011 JN Gaanderen
T (0315) 340 440 
E info@kwakkel.com

 

Regio 9 (Veluwe)

Geert van Dijk
Fabianusstraat 33
7333 BC Apeldoorn
T (06) 49 27 84 96 
E  g.van.dijk@wolmail.nl

 

Regio 10 (Betuwe, Rijk van Nijmegen)

Frans Jacobs
Rijnbandijk 7
4043 JH Opheusden
T (0488) 441 093 
E f.jacobs12@kpnplanet.nl

 

Regio 11 (Zuid-Holland)

Michel Kuijpers
Zwanebloem 114
2635 KK Den Hoorn (ZH)
T (015) 256 5302
E michel.kuijpers@caiway.nl

 

Regio 12 (Zeeland)

Alex de Smet
Karel Doormanlaan 40
4535 BR Terneuzen
T (0115) 695 890
E birdtree@zeelandnet.nl

 

Regio 13 (West-Brabant)

Martin van Leest
Gaffelstraat 52
4835 AP Breda
T (076) 565 6713
E mvanleest@planet.nl


 
Regio 14a (Midden-Brabant)

Joost Nijkamp
Gooiland 19
5235 NE Den Bosch 
T (073) 642 3947
E joost.nijkamp@home.nl

 

Regio14b (Oost-Brabant)

John Opdam
Malder 13
5406 CC Uden 
T (06) 46 17 55 41 
E johnenheidiopdam@kpnmail.nl

   

Regio 15 (Limburg)

Peter Alblas 
Cruyshaag 7 
6228 EG Maastricht
T (043) 367 0833
E steenuil-limburg@ziggo.nl

 

Bestuur en RC's aan de wandel (20 april 2013, Culemborg)
(foto: Martijn Snijder)

 

↑ Terug naar index
Doelstelling STONE:

“De belangenbehartiging van de Steenuil in het algemeen en het bevorderen van het onderzoek en de bescherming van de Steenuil in het bijzonder.”
STONE
Steenuilenoverleg Nederland